Giriş işlemleriniz, resepsiyon görevlilerimiz tarafından; sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Girişte, bagajlarınız uygun bir alana alınıp, dezenfekte edildikten sonra belirlenen kurallar çerçevesinde odalarınıza taşınacaktır. Konaklamanız süresince, otel dışına çıkarken her hangi form ya da belge imzalamanız gerekmemektedir. Hijyen kuralları çerçevesinde otel dışına kolaylıkla çıkış yapabilirsiniz.

Odanız dezenfeksiyon özelliği olan ürünlerle düzenli olarak temizlenecektir, bu işlemlerin ardından odanız tarafınıza ‘‘ilk kullanan’’ olarak teslim edilecektir. Odanızda bulunan sabun, şampuan, duş jeli gibi ürünler tek kullanımlık olup, sizin dışınızda kimse tarafından kullanılmamaktadır. Odanızın günlük temizliği personelimiz tarafından maske ve tek kullanımlık eldiven kullanılarak yapılmaktadır.

Özel günleriniz için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu sebeple sizlere ikramımız olarak doğum günü, evlilik, yıldönümü veya balayı gibi özel paketler hazırlıyoruz. Daha fazla bilgi için telefonla ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Odalarımızda klima bulunmakta olup soğutma ve ısıtma ayarları yaz/kış mevsimine göre müşteri tarafından belirlenmektedir.

İhtiyaca göre katlanabilir portatif yatak, ikinci ek uyku alanı olarak odalara yönlendirilir. Her ikisi de ortopedik yataklıdır. İsteğe bağlı olarak bebek yatağı da yönlendirilir. 

Otel içerisinde ATM yoktur fakat otel çevresinde birçok ATM mevcuttur. 

Giriş günü aracınız park edilir. Kapalı ve açık otopark imkanı bulunmaktadır. Anahtar resepsiyon veya karşılama ekibinden teslim alınabilir . Konaklama süresince otopark kullanımının (açık veya kapalı) sorumluluğu misafire aittir.  

Otel, Visa ve Master kart, nakit olarak Türk Lirası, Dolar, Euro ve Pound ödemelerini kabul etmektedir

Otel, havaalanına 2 km uzaklıktadır. Yolculuk, yaklaşık 10 dakika sürmektedir.