Kompleksimiz bünyesindeki halı saha 1000m² alanda kapalı-açık ( yazlık ve kışlık) kullanıma uygun olarak hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Halı sahaya ait olan soyunma odaları ve duşlar halı saha kullanıcılarına yönelik olarak tasarlanmış ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Toplam 3000 metre kare  spor alana sahip olan otelimizde, yarı olimpik havuz ve kapalı spor salonu ile siz değerli misafirlerimize spor imkanı sunmaktadır. 

Spor kompleksinden oluşan tesisimiz özellikle misafirlerimizin kullanabilecekleri alanlara, fazlasıyla özen gösterilmiş olup, her türlü detay ve rahatlık düşünülmüştür.

Günümüz modern insanının en büyük sosyal gereksinimlerinden biri, sağlıklı ve şık bir görünümek için, sağlıklı bir ortamda spor yaparak istediğiniz vücut ölçülerine ulaşmanızı sağlayacak bir ortam sunuyor.

Otelimiz konuklarına özel ücretsiz spor alanını kullanma imkanı sunulmaktadır. 3000 metrekare alan üzerine kurulu spor alanımızda terledikten sonra güne daha dinamik ve zinde başlayabilir, yorucu bir günün ardından spor yaparak rahatlayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

  • Futbol için halısaha
  • Yüzme
  • Voleybol & Basketbol
  • Yürüyüş & Bisiklet parkuru

 

 

Halı Saha ve Spor Alanları