Kafeterya, taze kruvasan, pasta çeşitleri, tatlı çeşitleri, snack tarzı yiyecekleri ve zengin alkolsüz içecekleri misafirlerimiz ile buluşturmaktadır. Açık büfe restaurantta her öğün sıcak ve taze yemekleri tadıp, her vakitte yemek isteyebilirsiniz. 

Otelimizin pastanesinde kahvenizi yudumlarken tatlı çeşitlerimizin tadına bakarbilirsiniz. Sütlü tatlı çeşitlerimiz ve yaş pasta çeşitlerimiz de otelimizin pastanesinde sizleri bekliyor olacak. Yerel gurme tatlardan örnekler ve taze hamur işleri sunan pastanemiz cafeteryanın içinde, ana girişin yanında lobi katındadır. Pastanemizde keyifli sohbetlere eşlik edecek enfes lezzetlerle kendinizi ödüllendirin. Birbirinden lezzetli pastalardan oluşan zengin bir menü sunan pastanemizde, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu eşsiz lezzetlere eşlik edecek alternatifli kahve seçenekleri ile koyu sohbetlerin keyfini çıkarın.

Sağlıklı bir o kadar da lezzetli seçeneklerimizin bulunduğu kahvaltı büfesi ile güne iyi başlayın. Şefimiz Türk mutfağının tekrar yorumladığı lezzetleri öğle ve akşam yemeklerinizde beğeninize sunuyor.

 

Kafeterya / Pastane & Restaurant