Değerli misafirlerimiz,

Yeni tip koronavirüs (COVID-19) ile ilgili gelişmeleri yakından takip ettiğimiz bugünlerde çalışanlarımızın, sizlerin ve toplumun sağlığını korumak birincil önceliğimizdir. Bu sebeble aşağıda almış aldığımız tedbirlerİ sizlerle paylaşmak isteriz.

- Tüm ekibimize bu süreçte dikkat edilmesi gereken kurallarla ilgili periyodik eğitimler veriyoruz.

- Otelimize gelen misafirlerimizi daha otelimize girmeden önce otelimizin girişine monte ettiğimiz el dezenfektan otomasyonu sayesinde dezenfekte işlemi ardından otelimize giriş yapmasını sağlıyoruz. Ayrıca bu işlemi otelimize her giriş çıkışların da yapmalarının kendi sağlıkları ve toplum sağlıkları açısından önem arz ettiğini belirtiyoruz.

- Otelimize gelen tüm misafirlerimizin otele giriş öncesinde ateşini ölçerek ,hem kişinin kendi sağlığının, hem de toplum sağlığının korunmasına katkı sağlıyoruz. Otelimizde çalışan tüm personelimiz, çalışma saatleri boyunca tek kullanımlık maske ve eldiven ile hizmet sunuyor, böylece misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını kontrol altında tutmuş oluyoruz.

- Resepsion servisimiz her misafirimize dezenfekte ve tedbirleri husunda her karşılamada bilgi veriyor, dezenfekte otomasyonu kullanımının önemini sürekli olarak hatırlatmaya özen gösteriyoruz. Otelimizde yer alan ortak kullanım alanlarını uygun hava koşullarına göre sürekli havalandırıyor ve mümkün olduğunca klima kullanmamaya özen gösteriyoruz.

- Tüm çalışma alanlarımızda ve depolarımızda hijyen kurallarına her zamankinden daha fazla özen gösteriyor ve daha titiz bir şekilde temizliyoruz.

- Odalarımızın kapı ve camlarını açık bırakarak temiz hava dolaşımını sağlıyoruz.

- Odalarımızı temizlik öncesi dezenfektan ilaçları ile dezenfekte ediyor ve yeterli hava dolaşımını sağladıktan sonra yeniden dezenfekte ederek kapatıp, aranmış bir oda haline geldikten sonra satışa sunuyoruz. Bizler verdiğimiz hizmetin sağlıklı yürümesi adına çalışıyor ve bu süreçte sizler de desteğiniz için Rönesans Life Hotel olarak teşekkür ediyoruz.

Misafirlerimizden ne istiyoruz?

• Sosyal mesafe kuralına uymaların

• Maske takmalarını

• El hijyeni(yıkama sabunla en az 20 saniye)(temas: ağıza-buruna ve göz ile temas edilmemesi)

• Görevli personellerin uyarılarını dikkate almalarını

• Herhangi olumsuz bir durumda resepsiyona mutlaka bilgi verilmesini istiyoruz.

Misafirlerimiz Covid-19 belirtileri( ateş-öksürük-halsizlik) gösterdiğinde kendisi varsa otelde konaklayan ailesinden veya kendisi ile birlikte aynı odada konaklayan kişilerle birlikte tesiste belirlenmiş olan izolasyon odasına alınacak olup Covid-19 iletişim birimine bilgi verilecektir.

Sağlıklı günler dileriz.

Van Uygulama Hoteli Yönetimi

COVID-19 Tedbirleri